O czym ty do mnie rozmawiasz..bo nie łapię!!? Jaka strata kapitału!? Nie potrafisz przynajmniej
zorientować się nieco w temacie..zanim co palniesz.... jak łysol o beton!
Zakup ERGu połowa marca...maaaarrrrrccaaa b.r.!!!! Ja nie gram...ja inwestuję!!.
Tanio kupuję drogo sprzedaję...ale nie za dwa...czy trzy miesiące. tacy co tak zarabiaja to na ogół gracze..finalnie zawsze wd...cze!
No a teraz...pa..pa..zanurz się w lekturę swojej literatuty giełdowej..może wreszczie co przykumasz!!? Acha...i nie rozpraszaj się zanadto...skup się na nauce...sesja poprawkowa tuż..tuż!!! BYE!!