żal mi Ciebie jeżeli piszesz prawdę to zamiast uczyć innych sam się weż za naukę/jak można dopuścić do takiej straty kapitału.Żartowniś z Ciebie myślałem że jesteś emerytowanym nauczycielem a tu wynika że chyba jesteś zawodowym kierowcą lub konduktorem na co wskazują częste wędrówki-a poważnie zdaje się że koledzy zareagowali.jeżeli chcesz podam Ci parę tytułów literatury poświęconej giełdzie żebyś nie musiał pastwić się nad innymi i angażować do tego swoich kolesi.