No dobra..ale ze mną sie podziel tą wnikliwa dedukcja!?
Co jest dla ciebie jasne!?
Bo dla mnie, to że zamiast coś tutaj pobredzić w temacie...zabawiasz się w Sherlocka Holmesa...to trochę dziwne!?
Po pierwsze..zainwestowałem w ERGa w marcu b.r., po drugie zgoda gdzieś od czerwca,
prowadzę tu dydaktykę, żeby nie wywalać i nie wd...piać, bo spekulacji nie cierpię!!
Po trzecie..jakiie to chamstwo..pastwic się nad wd..czami wywalaczami!
Po czwarte wd...pia ten kto w sposób bezmyślny, ze strata wywala.
Myślę, ze ta uwaga koncowa dydaktyczne jest tez w pewein sposób pouczajaca dla niejakiego kmiotka.."kmietka", który tu co raz to jaką złotą myśl umieszcza!
I to by było na tyle! No to nara...i...pa...pa!!!
P.S To że IP się zmienia, w miarę przemieszczania kompiutra, to chyba nie jest dla Ciebie
dziwne...co!?