Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,58 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Epidemia

Zgłoś do moderatora
poza tym myślę, że nie będą zmieniać polityki dywidendowej. Spółki przestojowe (produkcja, transport) w tym roku pewnie nic nie dadzą, zaś tutaj śmiało można oczekiwać 35 gr zgodnie z zapowiedzią corocznego podnoszenia poziomu dywidendy o 5 gr.
Realnie przyszłe w kolejne 3 lata spółka może zarobić tyle na ile teraz jest wyceniana.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VINDEXUS 5,28% 5,58 2020-07-02 10:38:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.