Jak utrzyma się powyżej 75 od jutro w widłach do pierwszego oporu ok 81-82 . To technicznie dobrze tj. Podwójny szczyt ale przecie tutaj gramy pod informacje a zatem wszystkie te rozmowy nie są nic warte. No chyba że wiecie coś konkretnego np czy sprzedali. Czy będzie komercjalizacja . Czy to duży gracz . Czy zapłaci odrazu całość za cc czy może w ratach a może konkrety w rozmowach ale do końca roku będą się dogadywać itd wtedy będę wiedział co zrobić narazie wiem jedno karty się odkryją tak czy inaczej już niedługo i albo 120 albo 60 szybciutko . No magii tutaj nie ma . Ale wiem co mówił prezes dlatego tutaj siedzę jak szpak na czereśni