Dnia 2022-02-18 o godz. 14:53 ~Don napisał(a):
> Czyli odcięcie będzie 10gr (2pp do 1akcja), a emisja po 20gr?
> > To po co obejmować zamiast kupić z rynku po 21gr i nie czekać miesiące na dopuszczenie ??
To mi sprzedaj po 21 gr. Na rynku cały czas powyżej 30 gr.