Widać to po końcówce sesji piątkowej, info było o 14.40 a kurs zakończył się na plusie, teraz wydaje mi się, że już troche po ptakach. Żeby kupić większą ilość, to kurs się mocno podniesie, ci co wiedzieli wcześniej już akcje poparkowali. Powiedzmy sobie, że na teraz, tak bez wiedzy szczegółowj o tej emisji to do 50gr jest bezpiecznie kupować.Akcji jeszcze nie mam, ale obserwuje spółkę od długiego czasu i zauważyłem że zbieracze (słupy) mają skupione akcje od 50gr do 30gr, myślę że mają średnia że 3xgr - 4xgr