Włączony jest automat i mieli. Była kiedyś taka spolka polskiejadło akurat miałem w portfelu w tydzień przemienili cała ilość akcji 2 razy. Chwile później spolka upadła. Od tego czasu nie zwracam już uwagi. Goldmany maja algorytmy i po prostu mielą i czekają żeby ktoś się dołączył.