No właśnie jestem ciekaw o co tu chodzi. Wiadomo, że CCC i Żabka poza zasięgiem. A więc jako trzecia spółka ma wejść xtb? Nie za duże zmiany jak na W20?
Bo Jaki inny powód takich obrotów? Ruchy na kursie małe jak na takie obroty. Wolumen powinien się uspokajać przy takiej stabilizacji kursu a tu dzień w dzień 3x dzienna średnia.