Polecam spojrzeć z daleka , tak na tygodniowym wykresie łącznie z EMA .
Może wtedy cos lepiej zobaczycie .
u mnie idealnie od EMA 50 się odbiło i ładna tygodniowa zielona świeca .
I obroty , oboty .
Czy ktoś na to zwrócił uwagę ?
Obroty godne spółki z Wig 20 i to nawet pierwszej dziesiątki .
Czy to coś znaczy ?
Fundusze lubią to .