Niestety historia pokazuje, że BRE robi biznesy z syfami a nawet wprowadza takie na giełde. Ale oczywiscie nie odnosi sie to w żaden sposób do tej spółki. Szczerze mówiąc po ostatnich spadkach ta spółka zaczyna być interesująca jako przedmiot inwestycji - oczywiście chętnie kupiłbym po 1,2 ale za 1,5-1,7 chyba też nie pogardze o ile oczywiście spadnie do tego poziomu.