no piękna emisja tym razem obligacji z BRE Bankiem no to zakladać należy ze BRE nie robi interesów z syfami.... 30m akwizycje czyli należy przypuszczać że przejecie tuż tuż i Elemental sie rozszerzy. Podoba mi sie spóła zrównoważony zarząd zero debili. Emisje akcji zgadzam sie było ich sporo ale pamiętac należy ze chcieli w pierwszej emisji wziaść 25 mln zł po 1,57 a wzieli 11 mln po czym jak licze obecnie kolejne emisje pozowlily im dozbierać kwotę tyle ze juz ostatnie emisje na ok 7 mlb były po 1,90 wiec o czym puszesz. generalnie spółka zrobiła to na raty przekonała i wemitowała mniej akcji niż planowała - poczytaj historię.
Dotacja na 11 mln w spółce + przejecie - niezła spóła
http://newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&id=42989&ncc_index=EMT&id_tr=1