Jak na razie są w fazie organizacyjnej i konsolidacyjnej , rejestrują nowe akcje , rozwadniają kapitał , dostają dotacje , jak pójdą wyniki pod te wszystkie działania będzie ok , a teraz to nie jest takie oczywiste.
W pażdzierniu walor kosztował 2,70 , glebnął w okolice 2,00 , a mam walory które poszły 40-50 % w góre od tego czasu z tendencją wzrostową , z powodu niedoszacowania na dzień obecny .
Elemental ma potencjał jak najbardziej , lecz przy tej ilości akcji , dużej ilości ma zarazem małą płynność , kto to kupuje po 50 -150 szt. , dzieci z gimnazjum za kieszonkowe ??
Pójdą wyniki będzie ok .............