Tutaj była gra pod szybki zysk.Wejscie w okolicy 1 zł i planowane wyjście powyżej 2 zł.Studio rozczarowało,zrealizowali mniejszy zysk i poszli dalej.Choć moim zdaniem warto poczekać,może podadzą kim jest wydawca.Bo zwlekali z podaniem nazwy ze względu na negocjacje.Papier w służącym terminie atrakcyjny.Ale teraz są spółki dające szybszy zysk.