Mysle , ze na tej wlasnie spolce to chyba mali akcjonariusze o kursie decyduja duzo . przy malych obrotach i biernosci duzych ( od czasu do czasu jakas pakietowka lub przezucony pakiet na sesji - jak wczoraj ) . Kurs wyznaczja male zlecenia i one zanizaja cene . Duzi siedza ( bez zmiany stanu posiadania ) i czekaja - sam nie wiem na co . Niecierpliwy akcjonariat i mały popyt powoduja , ze jest tak a nie inaczej . Wkrotce zapewne poznamy sytuacje z Befado i zobaczymy czy ten fakt ozywi nieco zainteresowanie spolka .