Dnia 2022-02-14 o godz. 11:08 ~BBI napisał(a):
> Co nam mówi brak wolumenu obrotów? Mówi, że tu nie ma chętnych na akcje po obecnych cenach. Akcja jest za droga w relacji do wolumenów, jakei chcą zberać inwetsorzy z rynku. W mojej ocenie chodzi tu o miliony akcji. Takich woluemnów spodziewam sie, gdyu dojdzie do walki o władzę w spółce między obecnymi zarzadcami a chetnymi do wrogiego przejęcia. Spekuluję,ze to stanie się do SWZA, czyli w ciagu pięciu miesięcy. Czasu jest niby sporo, a przy takich obrotach nie da sie zebrac milionów akcji z rynku.
> Taka jest moja spekulacja:)
Nie ma ruchu w interesze, oj nie ma.:)