Dnia 2023-07-17 o godz. 21:32 ~Antyanalfabeta napisał(a):
> Piszę się jakichś analfabeto
Nie wiem na co się piszesz, analfabeto.
Pisze się w cudzysłowie jakichś dalej przecinek analfabeto a potem kropka albo wykrzyknik - by lepiej wyrazić swoje oburzenie.
Lepiej?