wynikow sie nie nalezy spodziewac korzystnych...jak nie bedzie kilka baniek straty to bedzie dobrze...w sezonie sprzedaz wody spadla o 1/3...........ale tu nie o wyniki teraz chodzi ale o to czy spolka bedzie sie rozwijac a nie tkwic w stagnacji......