Tak ja przynajmniej bym został i wysłał rodzinę dalej a ci by dalej uciekli,mam tak ustalone z rodziną w razie konfliktu.A ukraincow Połowa uciekła ponoć między 24 a 28mln zostało z 50 mln.Maja złoża złoto dolary i inne a nie chcą wydawać na wojnę tylko wołają broń od innych państw.