Krzyczą tak bo nabrali szortów menele giełdowi i chcą spadków. Ich nie interesuje czy to prawda czy nie, to są menele i powiedzą wszystko żeby zarobić. Taka mentalność. Ja natomiast nie ukrywam, że obserwuje spółkę i czekam czy wykonać ruch na longa bo shortami się brzydzę więc nie zagram shorta