Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,42 zł , zmiana od tamtej pory: 730,58%

Re: dywidendowe rozczarowanie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-03-14 o godz. 08:48 ~aleksander napisał(a):
> jakie rozczarowanie?
> ok. 30% idzie na dywidendę. Miły dodatek do inwestycji.
> Jeśli spółka ma pomysł jak efektywniej spożytkować pozostałe środki, to nie mam nic przeciwko.
> Dodatkowo spora część zysku za 2016 trafi na kapitał dywidendowy, co też jest kierunkowo interesującym rozwiązaniem

ale gdzie ten pomysl? Spółka siedzi na pieniądzach i nic z nimi nie robi... Powinni wypłacać 100% spokojnie bo nie potrzebują kasy. Ale lepsze to niż nic. Pamiętajcie ze będą jeszcze dywidendy kwartalne z funduszu dywidendowego które dają drugie tyle co ta uchwalona dywidenda

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA -2,90% 20,10 2022-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.