Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dywidenda - wątpliwości...

Zgłoś do moderatora
a ja wlasnie zagladam na stan rachunku i widze wlasnie ze data wyceny zostala ustalona na 02.05 (dzis mamy 30.04) a roznica wyniosla 45zł!!!!! czyli faktycznie kurs zostal skorygowany o dywidende- z czego to wynika czy ktos moze to wyjasnic, jak sie to ma do ostatniego notowania spolki i czy jest to zgodne z prawem takie obnizenie kursu- toz to glupota, suma sumarum dywidenda pokryje tylko roznice kursowa!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZYWIEC 0,62% 484,00 2021-10-25 15:18:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.