Dnia 2016-08-05 o godz. 15:14 ~waldi napisał(a):
> Okazuje się na gpw , że najgorsze co można zrobić to trzymać i dostać dywidendę.Spadek taki potem, że zżera tę dywidendę i jeszcze kilka procent w plecy.Za każdym razem, był tyko jestem wyjątek:kgh
no coś ty, janek tu zarabia na dywidendach, nawet sobie liczy brutto za netto... ;)