To wszyscy wiemy, że w SSE powstaje siedziba nie o to mi dochodzi.
Chodzi mi o ryzyka związane z przenosinami ze strony Naddniestrza, czy można będzie wszystko wywieźć do Polski (było o tym w ryzykach w ostatnim raporcie).
A inna nie mniej ważna rzecz toznaczące pogorszenie wyników w ostatnim kwartale - zobaczymy po IV kw. czy była to wpadka, czy też coś nie dobrego zaczyna się dziać.
Niemniej jeszcze przed przyznaniem praw do dywidendy skróciłem tutaj swoją pozycję o 2/3 i na razie nie zamierzam się tutaj mocniej angażować.