To bierzcie ile się da macie wspaniala okazje :)
Ta społka dopiero 2 raz wypłaciłą w ostatnim czasie taką dywidende, to nie Hydrotor, który wypłaca dywidende od ponad 10 lat, a do tego zarzad skupuje ładnie akcje od kilku lat.
A tak na poważnie.
Na zatrzymanie spadkow mozna wg mnie liczyć dopiero gdy:
- zostanie sprzedana nieruchomość (brak jakiegolwiek infa w tej sprawie , wszystko mialo byc dopiete juz kilka misiecy temu),
- czesciowe przeniesienie produkcji z Mołdawii do Polski do tego jeszce sporo czasu i sporo niewiadomych.