Dywidenda jest wypłacana z ZYSKÓW ZA POPRZEDNI ROK. A nie z byle jakiej kasy walającej się w spółce. Ludzie którzy po takiej informacji nadal wierzą w jakieś zyski na tej spółce powinni sobie odpuścić giełde. Zostaliśmy wy***ani bez mydła i to są fakty. A spółka od jutra leci do piachu.