Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,45 zł , zmiana od tamtej pory: -15,86%

Re: Dywidenda

Zgłoś do moderatora
Tak jak od kilkunastu alat, albo nawet od jeszcze dluzszego czasu, gornictwo bedzie straszone ze zaraz pozamykaja wszystko i ... wszystko bedziesie dalej krecic. Politykow nie stac na zrobienie z tym porzadku (krytykuje jako wyborca, ale jako akcjonarusz MOJ i tez FSG podoba mi sie taki stan) a i energetyka jakby pozamykala elektrownie weglowe to kraj wrocilby do epoki lokomotywy parowej i lampy naftowej, bo atom to melodia na za dziesiatki lat, OZE fajne ale ile mocy to jest w stanie wyprodukowac.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOJ -2,40% 1,22 2020-08-11 16:09:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.