Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,50 zł , zmiana od tamtej pory: 174,51%

Re: Dynamika styczeń +64%

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-03-23 o godz. 09:16 ~klocek napisał(a):
> Dnia 2022-03-22 o godz. 07:56 ~Konek napisał(a):
> > Trochę jest, ale jak to nazwałeś bezpośredniego nie ma. Im data enrichment będzie większa częścią biznesu tym przełożenie będzie wieksze. Teraz mieli 4.5mln ja zrobią 69% zysku to wynik podskoczy. Pytanie jak z pozostają częścią firmy. Acz wygląda że za 3lata wyniki będą imponujące jak nic się nie zmieni :-)
>
> Samym skupem to tu nic nie wskóramy. Bez inwestorów stoimy w miejscu...

A, nieee są jednak inwestory i sprzedają hahahahaha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CLOUD 11,90% 79,00 2026-01-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.