Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: dymanie w kakę

Zgłoś do moderatora
Dnia 2013-05-16 o godz. 07:27 ~klaxon napisał(a):
> przy takim arkuszu grubas zrobi z wami co będzie chciał.

Ostrzegałem i oto mamy dymanie leszcza w kakę, gruby widocznie bardzo potrzebuje pieniędzy, że tak napie..ala w rynek. Zobaczymy czy 3 zeta się utrzyma, ale można po trochu zacząć podbierać te kwity, jednak ze świadomością dłuuugiego oczekiwania na godziwą stopę zwrotu. Przed kolejnymi wynikami jest szansa na wzrost.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VINDEXUS -0,35% 14,25 2026-02-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.