To dość ciekawe info, kolejny etap selekcji to z jednej strony potwierdzenie że spółka posiada odpowiednie zaplecze naukowe a z drugiej jeśli się zmaterializuje to kasa na badania.
Ale jak dla mnie to dalej jest za malo w stosunku do ruchów na kursie jakie sa od 17 września.