BUHAHA
Już kombinujecie na wszystkie strony żeby kurs poszedł do góry BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA
Kto wam uwierzy w te sciemy.
Tak samo POLEPI miało być gotowe do 30września BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA
Teraz to lepiej sprzedać A nie trzymać
BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA