Ja myślę sobie tak:
1. w miarę jak zostanie w unii będzie się realizować dolar będzie powoli spadał do 3,78 - 3,80
2. nad ranem stanie się jasne i panika bez sensu zupełnie do 3,69-3,70
3. jeszcze w piątek do końca dnia będzie 3,90 puknięte, choć zamknięcie 3,82-3,83
4. do końca przyszłego tygodnia 4,00-4,05 (Yellen obiecała podwyżki jak nie będzie brexitu)
Jak się naprawdę stanie to życie pokaże...