Forum Forex +Dodaj wątek

Re: dolary weekend po ten brexit

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-06-23 o godz. 14:46 ~Waldemar napisał(a):
> Załamka totalna. K.....wa mać. Odkładam już trzecią paczkę. Jeszcze tak nie miałem żeby w tak krótkim okresie nie trafić w rynek.
> Zostało mi jeszcze 2/5 kapitału więc z zakupem muszę wyrównać żeby trafić na wybiciu i chociaż wyjść na swoje. Wejdę chyba przy 3,75-76 to ok. 1450-1500 na Edwardzie. Ależ rynek zdyskontował Bremain. Ciekawie będzie jak będzie Breixt.

Kupujesz jak spada, no niezły kozak z Ciebie.