na teraz był poziom odkupu usd. ale czy na dłużej.
pociągnąć linię spadkową po świeczce 02.03.16 ( dawne B ) i swieczka 25.04.16.
odbiło super od tej linii. w wątku http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=120&u=14538390 pisałem o tym poziomie, nie podawałem z czego to jest. dodatkowo dochodzi RGR na godzinach , w tych okolicach. o RGR ktoś też gdzies tu wspomniał, ale podawał zły poziom drugiego R