Rynek kolejny raz uczy cię pokory:
EEX - 8.92%
XTB - 10.72%
Sunex - 11.94%
W czubkolandii nadal wesoło? Buhahaaa.
Nadal trzymacie w latrynie? Bierz stoperan. Dobrze, ze sprzedane akcje EEX odkupiłeś nie tylko ode mnie. Moja średnia i tak była nizsza 2x od twojej, już nie pamiętasz? A teraz melduj.