Możesz mi sprzedac troche akcji pmi albo admirala. Słyszałem, ze wiszą u ciebie na ścianach zamiast tapet. Buhaha. \
XTB to kupowałeś chyba razem z forkiem na górce, że tak bardzo cię uwiera.
Akcjonariuszem EEX to chyba jesteś najstarszym na forum. Oj musi boleć. Wracaj na xtb bo coś ostatnio mało aktywny jesteś i ciągle musisz zmieniać niki.