Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: -28,84%

Re: dokładnie

Zgłoś do moderatora
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: -24,00%

Pamiętam że mój pierwszy wątek zamieściłem gdzieś koło złotówki ... ale moderator go usunął ...to już by była konkretna strata :)

Ale trole wzrostowe pudla lubią pielęgnować straty i ucinać choćby najmniejsze zyski ;) tak już mają...

Myślę że jutro spadki przyspieszą ... dziś to bylo tylko preludiium... taka próba wybadania popytu ... którego jednak nie stwierdzono hahahaha

Pierwszy przystanek 22 grosze , ale myślę ze koniec knota pampersowego (kiedy juz zwieracze co niektórym popuszczają) będzie niżej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE -2,55% 0,32 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.