Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,37 zł , zmiana od tamtej pory: 7,30%

Re: dokąd zmierza kurs???

Zgłoś do moderatora
To jest stabilny biznes i spółka wypłaca regularnie dywidendę. Jeśli nie jest Pan spekulantem co to rano kupi a po południu sprzeda to nie ma się co martwić. Jest okazja do kupna tanio.
W perspektywie 5-10 lat kurs wzrośnie o wartość inflacji + regularna dywidenda i duża szansa że w takim horyzoncie koniunktura ulegnie poprawie.
Poza tym prawie 90% akcji tej spółki jest w rękach udziałowców większościowych. Free float stanowi jedynie niewiele ponad 10%
Wydaje mi się że na chwilę obecną wyjście z inwestycji jest nie na miejscu. Zresztą te ostatnie spadki na maleńkich obrotach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEPEES 2,08% 1,47 2021-01-22 13:17:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.