Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,37 zł , zmiana od tamtej pory: 5,11%

Re: dokąd zmierza kurs???

Zgłoś do moderatora
Spółka jest mało płynna, wada i zaleta....
Tak czy inaczej docelowo raczej do przejęcia, pytanie kiedy i za jakie pieniądze...
Widać że popytu brak na poziomach 1.4+, podaż jak na razie dotarła do 1.3, po wynikach zobaczymy co dalej... Koniec września to początek kampanii, następny kwartał to prawdziwa kampania a ziemniaków podobno jest o 38% więcej...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEPEES 0,00% 1,44 2021-01-21 16:16:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.