Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,37 zł , zmiana od tamtej pory: 5,11%

Re: dokąd zmierza kurs???

Zgłoś do moderatora
Ja na forum publicznym na podzielę się takimi informacjami.
Ostrzegałem w czerwcu co będzie się działo , kto mnie posłuchał i sprzedał akcje przed dywidenda ten jest wygrany na ten moment.
Myślałem , ze kurs niżej jak 1,3 nie spadnie, ale teraz wszystko jest możliwe nawet okolice 1 zł.
Pepees bardzo drogo płaci za ziemniaki w tej kampanii , jeżeli znacząco nie wzrosną ceny skrobi może być z wynikami cienko i w następnych kwartałach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEPEES 0,00% 1,44 2021-01-21 16:16:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.