Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,38 zł , zmiana od tamtej pory: 49,73%

Re: Dobrych wieści c.d.

Zgłoś do moderatora
Kolega słusznie zauważył, że na ubiegłorocznym kongresie kardiologicznym w Londynie prezentowane już były wyniki tego badania, ale tam byli głównie kardiolodzy.
Natomiast dzisiejsza publikacja ma znacząco szersze grono odbiorców, w tym zapewne również decydentów czy innych dyrektorów zarządzających, u których być może pojawi się ulotna myśl - a może warto się nad tym zastanowić i ściąć koszty jednocześnie zwiększając moce przerobowe. ... brzmi kusząco, nieprawdaż?

Bez dwóch zdań artykuł na wielki plus.
Może pojawi się w końcu zainteresowanie ze strony funduszy, którego dawno tutaj nie było. Jest okazja, bo zwolniło lub zwalnia się miejsce po NN w akcjonariacie ..... ;-)
Serdecznie zapraszamy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG 0,13% 39,50 2025-09-24 15:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.