Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,76 zł , zmiana od tamtej pory: 10,53%

Re: Dobry plan

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-01-22 o godz. 11:39 ~Wacek napisał(a):
> Dnia 2021-01-13 o godz. 21:14 ~Azurro napisał(a):
> > TAK MOŻE 100 ZŁ - szukasz naiwnych na toilet papier - szwindelkantem pachnie na odległość - spółdzielnia zaczyna kręcić lody na Fonie Atlantisie Platynowe Elklopie .....
>
>
> > chcą sprzedawać wieprzowe lody ?

W firmie mega dużo się zmieniło odkąd go nie ma. To już ponad 2 lata jak go nie ma w Resbudzie. Zobacz sobie tutaj: https://resbud.se/o-nas/#akcjonariat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD 0,00% 0,84 2021-05-07 15:06:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.