On tak ma. Ja infa są dobre to max 5 % i zwała,a jak infem można postraszyć żeby zabrać papier to zrobią -10%
A tak szczerze to co to za info?? Przeceiż to zwykła płatna gazetowa propaganda(już ich tu kilka było).
Jeśli chcą nawet sprzedać to może to oznaczać, że bedą z rok szukaćkupca. I wcale nie znaczy, że sprzedadzą, że znajdą kupca, z wladz nikt sie nie wypowiedział czy to prawda.
Mittalowi 6 miesięcy sprzedawali.