nic tym nieudacznikom sie nie udaje-nie potrafia nawet handlowac kawalkiem blachy.jakie to dobre infa-sprzedaja siec krajowa i zagraniczna-to beda chyba pasc kozy.a na co pojda pieniadze pewnie na splate dlugow zlomrexu-od roku czasu wiedzialem zeby tego nie dotykac-nie pomylilem sie a wam wspolczuje bo wiem ilu tu jest umordowanych ludzi