Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,40 zł , zmiana od tamtej pory: -36,31%

Re: Dobrałem, ustawiłem + 120% i chwilę poczekam

Zgłoś do moderatora
Widać że nie znacie historii spółki. To prawda że opteam w swojej podstawowej działalności dużo warty nie jest. Powstał dawno i od dawna założyciele/właściciele nie skupiali się na rozwoju jego działalności. Natomiast cały wysiłek od lat szedł w stworzenie i rozwój PeP. Efekty tego zbierają teraz. I najważniejsze jest to że ci goście mają nowe pomysły które teraz zaczną wprowadzać w życie. Znowu, potrwa to całe lata pewnie ale na końcu może okazać się trzecim w ich życiu wielkim sukcesem. Nie potrzeba im do tego wielkiego kapitału więc większość (obstawiam 80%) zysku ze sprzedaży PeP pójdzie na dywidendę. Pozdrawiam Cierpliwych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 19,52% 17,45 2021-04-16 17:04:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.