Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,80 zł , zmiana od tamtej pory: -43,84%

Re: Dobrałem, ustawiłem + 120% i chwilę poczekam

Zgłoś do moderatora
Powód jest prosty:
1. Po pierwsze tej gotówki jeszcze w kasie nie ma
2. Jeśli kasa sie pojawi to pewnie 90% zaraz zniknie bo wiekszosciowi zdecyduja o wyplacie dywidendy
3. Spolka ma male perspektywy rozwoju i slabe wyniki (teoria ze spolka "ukrywa" dochody (bo tak robia prywaciarze) jest glupia z zalozenia - po pierwsze spolka nie ma czego ukrywac, bo ma slabe dochody i jest malo innowacyjna)
4. Dywidenda moze byc wyplacona po zatwierdzeniu przez walne roku obrotowego 2020, a wiec nie wczesniej niz marzec/maj 2021, moze byc tylko wyplacona zaliczka na dywidende w 2020

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -0,66% 15,05 2021-04-21 15:27:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.