Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,80 zł , zmiana od tamtej pory: -44,03%

Re: Dobrałem, ustawiłem + 120% i chwilę poczekam

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-10-27 o godz. 09:44 ~pukki napisał(a):
> spokojnie, ... niech się wyrzucą poniżej 30
----------------------------------------
Dokładnie kto musi niech wyrzuci i zacznie sie urealnianie wyceny. Troszke dziwna reakcja bo niepewność podpisania dawała dyskonto w cenie akcji w stosunku do możliwego napływu gotówki, teraz niepewności nie ma a dyskonto zostało, ja bym to nazwał nieefektywnościa gieldy więc skorzystałem i jak uwolnie środk to do 30 zl za akcje spokojnie jeszcze bedę dobierać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -0,99% 15,00 2021-04-21 15:16:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.