Ładna perspektywa na dzisiaj. Na dzień dobry -12%. Inwestor, gdzie te umowy na tryliony, gdzie ta złotówka? Dzisiaj już 9.12... Czy to już dzisiaj, w czasie sesji, po sesji, jutro, pojutrze, w piątek??? W przyszłym tygodniu? Ale na pewno już za dwa? A może nie, za trzy ???