przecież tu wszystko jest tak robione, żeby cena była niższa. Kiedy było ostatnie dobre info ? Jakie były ostatnio wyniki ? Pod co chcesz żęby ktoś nawet zaspekulował tutaj zwyżkę ?
I nie produkuję się aż tak bardzo nie przesadzaj. Sam chciałem kupić po wynikach ale odpuściłem bo wg mnie były tragiczne. Pewnie jakąś popdbitkę zrobią ale bez infa będzie jednodniowa a później będzie jeszcze gorzej