"Żożoba" ciągle kasuje punkty za DM,ale widać że potencjał tego ruchu maleje,lokalny zasięg to były te 7 zł...i tam próbuje wracać... czy dojdzie nie moja działka.Musiało by dojść i przebić a wolumenie,wtedy miało by to twarde podstawy do dalszej zwyżki,zdrowszy jednak ruch powrotny... Widzę,że też jest w modzie inna spółeczka z branży,czego nie robi jednodniowy wzrost))))Tu popularność Farmy będzie zależeć od daty premiery WWIII,czy coś przeoczyłem?